Automatu na vodu k domácímu použití

Automat na vodu se pro někoho může zdát jako zbytečný doplněk navíc. Zkuste se na to ale podívat z jiného úhlu. Automat je především zdrojem skutečně kvalitního pitného režimu pro celou rodinu. Pravidelné pití pramenité vody je skvělé pro správně fungující organismus. A to u dospělých i dětí. Někteří si stále možná myslí, že velký výdejník se domů nehodí.  Výrobci proto přišli s ergonomickými stolními modely. Ty jsou navíc velmi stylové.  

Předem je dobře říci, že domů se hodí především výdejníky na barely. Proč tomu tak je? Na doma je třeba jednoduchost a to barelové výdejníky jasně splňují. Celkově je s nimi lepší manipulace. Barel, který vám od dodavatele přijde, se upevňuje do horní části přístroje. Následně můžeme už pohodlně čerpat.

Filtrace vody u barelů není třeba. Jeho objem 18,9 litrů znamená velkou zásobu vody pro několik osob na dostatečně dlouhou dobu. Značnou vodu tu má i ekologie. Barely jsou totiž u Crystalis vratné. To je opatření proti velké spotřebě plastů. Po použití a vrácení barelu k dodavateli je možné ho dezinfikovat a navrátit do oběhu.

ONYX – Domácí barelový výdejník

Onyx je skvělým modelem, který je přímo vhodný na domácí používání. Pozornost si získává nejen stylovým designem ale i pokročilými funkcemi. Základem jsou dva spolehlivé režimy – chlazení a ohřev vody. Jelikož se jedná o domácí výdejník, nezapomnělo se ani na bezpečnost. Nainstalována je totiž pojistka proti vařící vodě. Její přívod jde dokonce celkově vypnout.

Překvapí vás jistě i řada designových vychytávek. Velmi elegantní jsou praktická tlačítka pro výdej vody a také krásné LED osvětlení.

Důležitá hygiena

Pitná voda musí být vždy v čistotě. Výdejník je proto vytvořen z kompletně nerezových materiálů. Aby nepronikly nečistoty do nádrže, je automat osazen patentovým hrdlem s trnem pro narážení barelu.

Pro více informací o automatech i vodě najdete na https://www.crystalis.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup