Přemýšlíte nad pojištěním domácnosti?

Bezpečný domov je základní potřebou nás všech. Navíc kvalita i ceny bydlení neustále rostou a je důležité se o svou nemovitost i její vnitřní vybavení starat. Proto nepodceňujte pojištění vybavení domácnosti, která je při různých haváriích ohrožena nejvíce.

Bezpečnost především

Pojištění pro domácnost představuje ochranu před základními i katastrofickými riziky, jako jsou rozbití skla z jakékoliv příčiny, škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, zkrat na elektrometrech, odcizení stavebních součástí a pojištění elektroniky. Pokud si zvolíte pojištění majetku Bezpečný domov PLUS od pojišťovny Ergo, dostane se vám také ochrany před rizikem podpojištění (tj. krácení plnění z důvodu nedostatečné pojistné částky) a složitého oceňování majetku. Pojistná částka vám bude navržena paušálně na základě m2 vaší obytné plochy pojištěné nemovitosti či domácnosti.

Co si můžete pojistit?

Pojištění bezpečný domov PLUS můžete využít na rodinný dům až se dvěma byty, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost, budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy, vybavení kanceláře či ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (př. garáž) i na bazény a vířivé vany. Důvodů, proč si sjednat majetkové pojištění je mnoho. Graffiti na fasádě, náraz vozidla nebo jeho nákladu, povodeň či vytopení sousedy může potkat každého. Majetkové pojištění vám pomůže minimalizovat dopady všech rizik a vy se nemusíte obávat o svůj majetek.

Stále váháte?

Pokud jste se prozatím nerozhodli, zda si přejete domácnost pojistit, můžete si nezávazně vypočítat cenu pojištění majetku pomocí kalkulačky pojištění domácnosti. Ke kalkulaci vám postačí znát velikost obytné plochy své domácnosti či nemovitosti v m2.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup