Nechcete přispívat k ekologické zátěži životního prostředí a hledáte alternativu k vodě balené v PET lahvích?

Nebojte se udělat první krok a vyrazit proti hlavnímu proudu společnosti, který bere nákup balené vody stejně samozřejmě jako například koupi chleba. O tom, že jednorázově používané plasty, mezi něž patří také PET láhve, ničí životní prostředí, nás přesvědčují každý den obrázky plastovým odpadem zamořených oceánů, ryb a vodních ptáků uhynulých po pozření kusu plastu či i jen pohozené odpadky při procházce do přírody. Jestliže se nechcete podílet na tomto plastovém běsnění, máme pro vás ekologičtější, ale také ekonomičtější alternativu.

Opakovaně použitelné láhve na vodu mohou být i praktickým doplňkem na cestách

Složení plastové hmoty používané pro výrobu opakovaně použitelných lahví je pečlivě hlídáno a kontrolováno, proto si můžete být jisti, že na rozdíl od klasických PET lahví neobsahují ty určené pro naplnění škodlivý Bisfenol A (BPA). Většina výrobců opakovaně použitelných lahví na vodu splňuje celou řadu velice přísných certifikátů a norem pro výrobky určené pro styk s potravinami. Nemusíte se je tedy obávat pořídit ani pro své potomky například na vodu ke svačině.

Brita Fill Go Vital filtrační láhev limetková

Nejste-li si jisti kvalitou kohoutkové vody, pořiďte si filtrační láhev

Vyrážíte-li na dovolenou nebo krátkou pracovní cestu do exotických zemí a nejste-li si plně jisti, že kohoutková voda bude vždy vhodná ke konzumaci, přibalte si sebou některou z filtračních lahví, které díky vložené filtrační patroně vodu zbaví nežádoucích příměsí a odstraní z ní zdraví škodlivé složky za všech podmínek. Ve vodě však zůstanou prvky, které jsou lidskému organismu prospěšné, například vápník nebo hořčík. S filtrační lahví v batohu si tak budete moci vždy vychutnat kvalitní a čistou kohoutkovou vodu.

Na delší cestu si sebou přibalte i náhradní filtrační patrony

Po správnou funkci filtrační láhve je potřeba v ní v pravidelných intervalech měnit filtrační náplň. Ta se v případě běžně tvrdé vody zanese po přibližně 300 naplněních. Jestliže se pohybujete v oblasti s tvrdou či extrémně znečištěnou kohoutkovou vodou, měňte filtry raději v kratších intervalech. Vyrážíte-li tedy na delší cestu, doporučuje specialista na filtraci vody přibalit do zavazadla také náhradní sadu několika filtrů do filtračních lahví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup