Lze vyčistit fasádu tak, aby vypadala jako nová?

Přestaňte se slzou v oku vzpomínat na to, jak vaše fasáda vypadala před lety – raději se zaměřte na její renovaci. Ne nadarmo se říká, že vyčistit lze téměř vše a váš dům jistě není výjimkou. Ale jak toho docílit, když nemáte čas, vhodné prostředky a ani tolik potřebné know how? Můžete se obrátit na odborníky z AXIOM REAL. Ti mají s čištěním umělých i přírodních povrchů dlouholeté zkušenosti a hravě si poradí i s fasádou vašeho domu. Disponují totiž špičkovým systémem Torbo na bázi tryskání pískem.

Metoda tzv. pískování je velmi efektivní. Spočívá v tryskání abraziva (voda a písek) přímo na daný povrch a využívá se také při čištění dřeva, kovu (po přidání inhibitoru) a dalších materiálů. Velkou výhodou systému Torbo je velmi nízká prašnost oproti jiným běžným metodám tryskání. Podle německého Institutu pro bezpečnost práce BIA je při tryskání dokonce až o 95 % méně prachu, což přístroje předurčuje pro práci v takřka libovolném prostředí. Za zmínku stojí také nezávislost na externích médiích (vodě a elektřině).

Vraťme se však k čištění fasád. Technici z AXIOM REAL zvládají organické i atmosférické nečistoty – tedy vše od mechů, řas, hub, lišejníků a plísní až po saze, prach, smog a další nežádoucí nečistoty.

Typ fasády přitom nehraje roli, firma AXIOM REAL vyčistí jakýkoliv materiál – zateplené zdi, lakované povrchy, plasty, přírodní kámen, beton, cihly i žulu či travertin.

Technici používají speciální čisticí prostředky, které jsou účinné a přitom velmi šetrné vůči fasádě. Používají také přístroje na bázi parního čištění, vysokotlakého paprsku a zmíněné systémy Torbo. Odstranění nečistot provádějí pouze kvalifikovaní odborníci s garancí vynikajícího výsledku.

Ať už vám jde o odstranění mechu, čištění sazí nebo graffiti, v případě předního českého specialisty na čištění povrchů budete spokojeni. Ukázky realizací najdete na www.ars.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup